+ 86-755-29031883
  • солиден паметен телефон
  • солиден паметен телефон
  • банер во ред
  • 1

ЗаОТЕКИ

SHENZHEN SWELL TECHNOLOGY COMPANY LIMITED

Основана во јули, 2009 година. SWELL е едно од најголемите решенија за индустриско прилагодување и терминални производи што обезбедува компанија во Кина. Во моментов SWELL има тим за истражување и развој од повеќе од дваесет луѓе, консултант за продажба повеќе од петнаесет и над сто седумдесет работник во производството.

SWELL е посветен на одржливиот развој на индустриската терминална технологија, со професионално искуство за информации и комуникација, SWELL им обезбедува на клиентите висококвалитетни индустриски телефони и таблети чии технологии вклучуваат NFC, RFID 125k/ 13.56M/ 915M/2.4G, 1D/ 2D баркод, инфрацрвен зрак, препознавање отпечаток од прст, препознавање на лична карта, воки токи итн.

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp онлајн разговор!