+ 86-755-29031883
  • telefon inteligjent i fortë
  • telefon inteligjent i fortë
  • banderolë në rregull
  • 1

RrethËNJET

SHENZHEN SWELL TEKNOLOGJIA KOMPANIA LIMITED

Themeluar në korrik, 2009. SWELL është një nga më të mëdhatë industriale të personalizimit dhe zgjidhjeve të produkteve terminale që ofron kompani në China. Aktualisht SWELL ka një ekip R&D prej më shumë se njëzet personash, konsulent shitjesh më shumë se pesëmbëdhjetë dhe mbi njëqind e shtatëdhjetë punonjës prodhimi.

SWELL është e angazhuar për zhvillimin e qëndrueshëm të teknologjisë së terminaleve të industrisë, me përvojën profesionale të informacionit dhe komunikimit, SWELL u ofron klientëve telefona dhe tableta industrialë me cilësi të lartë, teknologjitë e të cilëve përfshijnë NFC, RFID 125k/ 13.56M/ 915M/2.4G, 1D/ Barkodi 2D, rrezet infra të kuqe, njohja e gjurmëve të gishtërinjve, njohja e kartës së identitetit, walkie talkie etj.

Për pyetje rreth produkteve tona ose listës së çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat!