+ 86-755-29031883

за нас

ZD
Собранието LINEX А

Основана во јули, 2009.SWELL е еден од најголемите индустриски прилагодување и терминал производи решение обезбедување на компанијата во China.Currently SWELL има R & D тим од повеќе од дваесет луѓе, консултант за продажба на повеќе од петнаесет и повеќе од сто седумдесет и производство работник.

SWELL е посветена на одржлив развој на индустријата терминал технологија, со професионалното искуство на информации и комуникација, SWELL обезбедува на клиентите со висок квалитет индустриски телефони и таблети со чија технологии вклучуваат NFC, РФИД 125k / 13.56M / 915M / 2.4G, 1D / 2D баркод, инфрацрвени зраци, отпечатоци признавање, препознавање на личната карта, токи, итн

SWELL нуди конкурентни телефон, решение индустриски таблета и услуги за потрошувачите од различни индустрии да им помогне да се понапред во дигиталното општество, во моментов се издува се предвидени повеќе од 35 индустриски кориснички производи кои се користат во логистика, транспорт, заштита, контрола на пристапот, безготовинско плаќање, внес на податоци, теренски услуги, образование, медицински, војската, финансии, индустриска контрола и други сродни индустрии. И сега отекува телефон и таблет, ИТ опрема, решенија и интелигентни терминали се применува во повеќе од 40 земји и региони низ целиот свет.

Ако ви нуди решение за една индустрија, SWELL нуди најтешките, робустен хардвер за да се направи вашиот решение совршено. Ако сакате да дизајнирате вашата солиден модел да одговара на вашите индустриски, SWELL нуди искрен предлог, искуство и услуга. 

Сертификати: Сите отече солиден производи сертифицирани со CE / FCC / ROHS / IP сертификација.

YEQMX2) LQ26DZKJP9% QB ~ N5
M0SP3`B () C {P) 0WQ1 {UONJL
xd1
@ [K0GZUU @ IQ ~ 1`0WF9B0ILT

WhatsApp Онлајн Chat!