+ 86-755-29031883

преглед на компанијата

Процеси на производство и услуги
*механички, електрични и софтвер за дизајн и инженеринг
* Целосно Текара и модел на одлуки
*Квалитет квалитетен челик алатката Производство и Внесување
*вбризгување, ротација и удар калапи
*Метал: свиткување, истиснување & Лиење
*Софтвер & прилагодено коло дизајн
*пакување: Дизајн, производство и печатење
*30% на проекти се ODM

* Месечен капацитет на производство: 20.000 врз основа на рачни терминали и солиден паметен телефон и таблет компјутер.
* Вкупна годишна продажба: US $ 30.000.000,00 да 39,000,000.00
* Начин на плаќање: T / T во однапред
* Фабрика Големина: 1200 квадратни метри (Посветен Индустрискиот парк)
* Управување со: ISO 9001: 2000

М а во палета на производи :
Цврсто преносни терминал
Цврсто PDA
Цврсто РФИД (UHF, LF, NFC)
Цврсто преносни со баркод скенер
Цврсто паметен телефон / таблет PC

Б usiness Тип
дизајнер и развој во
Производител
извозник
ОЕМ и ODM услуга
 

xr
image1

Структура

парти

тестирање опрема

копчето живот тестер

Копчето Живот тестер

термички шок комора за тестирање

Термички шок тест комора

Склопување

Линија собранието

стареење testing_

стареење тестирање

барабан капка tester_high и ниска температура наизменични тестер

Тапани зависници Tester_High и ниска температура наизменична тестер

тестирање за обезбедување на квалитет

QA тестирање

Сол магла Тест Комората

Сол магла Тест Комората

пакување линија Б

Пакување линија b

насочен пад тестер

Насочено Капка тестер

партнер

U4

Мисија: Им помогне на нашите клиенти за да се постигне успешна производи, успехот на клиентите е нашата насока.


WhatsApp Онлајн Chat!